Fundacja Animacja: Projekty: Włoszczyzna: Dojazd

   

 

Dojazd - korzystając z prywatnych linni autobusowych (ARKA, MINIBUS, WILGA) lub PKS w kierunku Otwocka i Karczewa. Autobusy te zatrzymują się m.in. na przystankach pod hotelem Forum i przy Muzeum Narodowym. Należy wysiąść na przystanku z wdzięcznym nadrukiem PKP Józefów (gdy jedziesz na Włoszczyznę do MOKu), lub na przystanku przy Szpitalu przy ul. Batorego w Otwocku (gdy jedziesz na Włoszczyznę do MDKu).

W Józefowie sprawa prosta - MOK jest 100m od przystanku autobusowego. W Otwocku natomiast po wyjściu z autobusu powinieneś kierować się ulicą Matejki w stronę Liceum - w jego sąsiedztwie jest MDK. Odległość przystanek - MDK to ok. 1,2 km. Prościej skorzystać z taxi obok przystanku - za 5 zł - jesteś w 3 minuty. Do obu miejscowści możesz dotrzeć też koleją. Bilety autobusowe kupuje się u kierowcy za 4 zł. Pociąg w zbliżonej cenie.

 

Oto rozkład jazdy jednego z przewoźników - Minibus . Podane są w nim przystanki główne. Przystanek w Józefowie to dwa przystanki dalej za wymienioną w rozkładzie Falenicą. Przystanek w Otwocku przy Szpitalu to następny przystanek po Otwock-Orla.

 

Powodzenia!

 

   

strona tytułowa I czeski film I kontakt